سایز تشک

اهمیت تشک برای داشتن رابطه جنسی خوب چیست؟

خوابکو
بدون دیدگاه

مدل های متنوعی از تشک ها برای انتخاب هستند از جمله فوم,لاتکس,طبی بودن,مقاومت,اندازه باکس و تخت خوابی که تشک روی آن قرار میگیرد باید با یکدیگر صحبت نمایید تا انتخابی داشته باشید که برای عادات خواب هر دوی شما مناسب باشد. ولی این شرایط برای داشتن یک رابطه جنسی خوب کافی است؟

لازم است بگوییم که خیر نه تنها برای داشتن رابطه جنسی خوب کافی نمی باشد بلکه حتی نکته اصلی هم نیست. انتخاب تشک برای زوج بحثی جدا از تشک تک نفره دارد,تشک زوجین باید دارای شرایطی باشد که بیشترین میزان راحتی و آرامش را به طرفین منتقل کند در واقع ]نه خیلی نرم باشد ونه خیلی سفت].

یک نکته با اهمیت  که باید درباره ارتباط بین انتخاب تشک خوب و رابطه جنسی بدانید این است که شاید تشکی که برای منزل خود انتخاب می کنید هزینه تقریبت زیادی داشته باشید و به دلیل این قیمت بالا ممکن است شما از خرید آن منصرف شوید، در این جا باید توجه داشته باشید که یک تشک خوب و با کیفیت می تواند برای ۷ تا ۱۰ سال توسط شما مورد استفاده قرار بگیرد و به همین جهت صرف هزینه زیادی برای تشک هم میتواند برای شما کاملا به صرفه باشد. نکته دیگری که در خصوص این موضوع وجود دارد این است که اغلب اشخاصی که از تشک های بهتر در تخت خواب های خود استفاده می نمایند علاوه براین که رابطه جنسی مناستبری را با همسر خود خواهند داشت خواب راحتتری را هم در طول شبانه روز دارند و این موضوع سبب میشود تا این افراد زندگی شادتری را هم داشته باشند.

انواع تشک ها:

ویدیو معرفی تشک رویا

ویدیو معرفی تشک خوشخواب

در همه چیزهای که زوج ها با یکدیگر به اشتراک میگذارند مانند امید، رؤیا ، پول، عشق، تخت مشترک یکی از مهمترین عناصر همزیستی است. در حالیکه برخی از لحظه های پرخاطره و صمیمانه در رختخواب اتفاق میافتد.

این نیز جاییست که احساس ناامیدی شدید، درد ودل ها، خواسته ها، خروپف، آپنه، عرق کردن و خیلی از مشکلات را با داشتن تشکی خوب و شرایط خواب مناسب برطرف می کنیم.
یک تشک قدیمی همانگونه که سبب کمردرد،آشفتگی خواب، استرس روزانه میشود باعث خجالت در تحریک پذیری نیز میشود.
زندگی جنسی ، کیفیت خواب و رضایت از رابطه و شادی به طور کامل از به اشتراک گذاشتن تخت مشترک نشأت میگیرد. این بدان معناست که یک تخت مناسب چقدر میتواند در رضایت یک رابطه جنسی تأثیرگذار باشد.
خیلی از زوجین در حین خواب دوست دارند که فضای کافی برای خواب داشته باشند.
اگر یک تشک فضای کافی و استاندارد و دمای مناسب را داشته باشد قطعا نیمی از شرایط داشتن یک خواب خوب را تضمین میکند
استفاده از یک تشک خوب برای دو مسئله حائز اهمیت میباشد: خواب سالم، رابطه ی جنسی عالی

 

ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵
تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

پست های مشابه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1