خوابکو تنها باشرکت ها و برندهای معتبر وتائید شده کار می کند و لذا گارانتی تضمین شده ای را در راستای سیاست مشتری مداری ارائه میدهد.

شما خریدار محترم می توانید با شروطی که در زیر آمده تا ۷ روز کالای خود را مرجوع نمایید: 

نکته : به علت شرایط کرونا هیچ یک از بندهای قید شده امکان اجرا ندارد

ایراد و یا اشکالات فنی محصول

  1. عدم تطابق کالای خریداری شده با معرفی آن در سایت
  2. آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی ظاهری کالا
  • – در صورت مشاهده ی هرگونه از موارد بالا خریدار می بایست ظرف مدت ۲۴ ساعت به شرکت از طریق ایمیل خدمات مشتریان و یا شماره تلفن همراه داخل سایت اطلاع دهد
  • – در صورت مشاهده ایراد و یا اشکال حمل بار توسط باربری  شما می بایست از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایید. و مراتب را به باربری اطلاع دهید تا پیگیری لازم انجام شود.
  • – در صورت عدم تطابق کالا یا شرایط ذکر شده در سایت بدون باز شدن محصول می توانید نسبت به مرجوعی آن اقدام نمایید ولی چنانچه اشکال کالا بدون باز شدن محصول مشخص نباشد پس از باز شدن نیز ارجاع می گردد.ولی می بایست کالا با همان بسته بندی و جعبه محصول باز گردانده شود , برچسب زدن و نوشتن توضیحات, آدرس یا هر مورد دیگر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان ارجاع را از بین خواد برد.
  • – عکس کالا جهت معرفی ظاهر محصول و کمک به مشتری در امر خرید است.
  • – از آنجایی که ممکن است پاره ای از جزئیات با کالا اصلی تفاوت مختصری داشته باشد به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت مشخصات کالا, مشخصات فنی درج شده در وب سایت است
  • – در صورت انصراف مشتری پس از ارسال کالا می بایست محصول به صورت اولیه و بدون هیچگونه دخل و تصرف در آن ارجاع گردد.لازم به ذکر است پذیرش این امر توسط شرکت پس از کسر هزینه های ارسال بازگشت محصول ممکن میگردد. ولی انصراف قبل از ارسال جنس به بار بری مانعی ندارد .و مبلغ وجه کالا طی ۴۸ ساعت به مشتری عودت داده میشود.

نکته : اجناس شامل مرجوع یا انصراف میگردد که کالای بهداشتی محسوب نگردند.