حساب کاربری

بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافیست پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه «اطلاعات حساب کاربری» بروید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

زمانی که گزینه «رمز عبور را فراموش کرده ام» را بزنید می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

تیم پشتیبانی خوابکو به کلیه مراحل فرایند خرید و فروش از زمان ثبت درخواست تا مرحله تحویل جنس به مشتری نظارت می‌کند. ثبت‌نام در خوابکو باعث تسهیل در پیگیری محصولات و ارایه خدمات بهتر به مشتری می‌شود.

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان خوابکو، با شماره تلفن ‏۰۹۱۲۰۶۹۶۵۲۹ از ساعت ۸الی ۱۸ پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان است. اگر در خارج از ساعات اداری سوالی برایتان پیش آمد پیغام بگذارید. ما در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس می‌گیریم.

پرداخت

پرداخت در خوابکو به دو صورت آنلاین و کارت به کارت است.

ثبت سفارش

بله، با شماره ۰۹۱۲۰۶۹۶۵۲۹ از ساعت ۸ الی ۱۸ تماس بگیرید. مرکز خدمات مشتریان خوابکو آماده ثبت سفارش مشتریان گرامی خواهد بود.

پیگیری سفارش

پس از ثبت سفارش، پیامکی از طرف خوابکو برای شما ارسال خواهد شد تا از آغاز روند خرید خود مطمئن شوید اما در عین‌حال می‌توانید برای اطمینان بیشتر، با «خدمات مشتریان» خوابکو نیز تماس بگیرید.

تحویل سفارش

زمان و هزینه‌های تحویل کالا و نحوه پرداخت را می‌توانید به‌طور کامل در بخش راهنمای سایت مطالعه فرمایید.

بله، بعد از هماهنگی با خدمات مشتریان خوابکو ‌می‌توانید در روز و ساعتی که تعیین می‌کنید کالا‌یتان را دریافت کنید.

ابطال سفارش و برگشت کالا

بلی، با تماس با خدمات مشتریان امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود دارد.

می‌توانید ظرف مدت هفت روز از زمان تحویل گرفتن کالای خود، از طریق تماس تلفنی با «خدمات مشتریان» برگشت کالای خریداری شده را از خوابکو درخواست نمایید.خوابکو برای راحتی مشتریان خود، پس از بررسی درخواست مشتری و دارا بودن شرایط برگشت کالا تیم توزیع خود را به محل تحویل اولیه کالا به مشتری در سراسر کشور اعزام خواهد کرد تا بازگشت کالا را انجام دهند. وجه پرداخت شده بابت کالا ظرف مدت حداکثر ۳ الی ۵ روز کاری از زمان برگشت کالا، توسط خوابکو به حساب شما بازگردانده خواهد شد.