سرعت پایین اینترنت، مشکلات متنوع پرداخت آنلاین در بعضی از استان ها و شهرستان ها، ما را برآن داشت که کاربران اینترنت و علاقه مندان کالای خواب بدون عضویت، با یک تلفن یا اس ام اس کالای مورد نظر شان را خریداری نمایند.خوابکوبا همکاری چندین شرکت معتبر در زمینه کالای خواب همه روز آماده پاسخ گویی به در خواست شما می باشد.

مراحل سفارش تلفنی:

  •  تماس با بخش فروش تلفنی:

کافی است تلفن یا اس ام اس بزنید . و ما را از کالای درخواستی تان مطلع کنید .درصورت موجود بودن در انبار همان لحظه به شما اطلاع می دهیم در غیر این صورت بعد ظهر همان روز به درخواست شما پاسخ مثبت ویا منفی خواهیم داد.

  •  اعلام دقیق آدرس پستی:

بعد از اینکه موجودی کالای درخواستی شما توسط کارشناس مربوطه تایید گردید,آدرس دقیق پستی خود را به ایشان اعلام بفرمایید.

  •  پرداخت وجه کالای سفارش داده شده:(برای شهرستان ها)

پس از ثبت سفارش ,وجه آن باید درکمتر از ۲۴ ساعت به شماره حساب یا کارت و یا حساب زیر واریز گردد .در غیر این صورت سفارش باطل شده و مجددا باید از طریق تلفن ثبت گردد.جهت سرعت بخشیدن به مراحل آماده سازی و ارسال کالای مورد نظرتان پس از پرداخت وجه می توانید از طریق تلفن,اس ام اس و یا ایمیل، خوابکو را مطلع سازید.برای تهران و قم پرداخت در محل وجود دارد.

  • ارسال محصول به آدرس درخواستی:

کلیه سفارشات تایید شده در صورت موجود بودن در انبار همان روز برای مشتری ارسال می شود . زمان رسیدن محصول بدست مشتری درشهرستان ها  ۱-۲ روز کاری می باشد.

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۶۹۶۵۲۹

شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۶۸۸۱۹۸۳۸۹ بانک ملت به نام محمد حسین اویسی

1