خرید تشک رویا

 چقدر برای داشتن خواب راحت و آرام هزینه می کنیم ؟

خوابکو
بدون دیدگاه

 چقدر برای داشتن خواب راحت و آرام هزینه می کنیم ؟

سلامت جسمانی در هر فرد از اهمیت بالایی برخوردار است . بیماری جسم تاثیر مستقیم بر روی روان افراد خواهد داشت. خواب کافی و راحت یکی از عواملی است که  با سلامت جسم و شادابی پوست ارتباط مستقیم دارد. افراد در گروه سنی مختلف و بسته به وضعیت جسمانی خود باید شرایط ویژه و مختلفی را برای خواب آرام  داشته باشند . نکته مهم و اساسی این است که افراد قصد دارند برای تجربه خوابی آرام و راحت تا چه میزان هزینه کنند در بررسی کارشناسانه در زمینه فروش کالای خواب در راهنمایی افراد برای خرید کالای خواب خصوصا تشک اهمیت به مولفه های زیر در مورد مشتری از اهمیت ویژه برخوردار است و انتخابی شایسته و به یاد ماندنی را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.قصد داریم در تیم مشاوره فروشگاه اینترنتی خوابکو به بیان این مولفه ها بپردازیم.

وضعیت جسمانی و تاثیر آن در خرید تشک

در هنگام مشاوره برای خرید کالای خواب و علی الخصوص تشک اولین مولفه دقت در گروه سنی افراد و وضعیت جسمانی آنها می باشد.افراد مسن یا میان سال به دنبال تشک با سطح متوسط و استاندارد می باشند که تمام ویژگی های لازم برای خواب راحت را داشته باشد در این گروه سنی اگر افراد دچار کمر درد یا دیسک کمر می باشند انتخاب تشک از میان مدل های طبی و بدون فنر گزینه مناسب می باشد.

تشک طبی رویا

تشک رویا مدیکال پلاس

تشک رویا مدیکال ۱

تشک رویا مدیکال ۲

تشک رویا مدیکال ۳

تشک رویا مدیکال ۴

تشک طبی خوشخواب

تشک خوشخواب الینا طبی

برای گروه سنی کودک و جوان انتخاب از میان تشک های فنر منفصل و تشک فنر متصل گزینه مناسب می باشد چون دوام و استحکام بالایی دارند .

تشک فنر متصل رویا

تشک رویا بونل ۱

تشک رویا بونل ۲

تشک رویا بونل ۳

تشک رویا بونل ۴

تشک رویا بونل ۵

تشک فنر منفصل رویا

تشک رویا اولترا پلاس

تشک رویا اولترا ۱

تشک رویا اولترا ۲

تشک رویا اولترا ۳

تشک رویا اولترا ۴

تشک رویا اولترا ۵

عادتهای کاربران تشک نیز در انتخاب بی تاثیرنمی باشد مثلا بسیاری از کاربران تشک ،تشک های طبی با سطح سفت را می پسندند و بسیاری دیگر بر سطح نرم و متوسط استاندارد حس راحتی بیشتری دارند دقت به این موضوع و آشنایی با درجه سفتی و نرمی سطح تشک به راهنمایی مشتریان کمک شایانی خواهد نمود.

وزن و تاثیر آن در خرید تشک

افراد در گروه سنی مختلف وزن متفاوتی دارند و تفاوت در وزن در نوع انتخاب تشک مناسب تاثیر زیادی خواهد داشت به عنوان مثال برای افرادی  که وزن بالایی دارند توصیه می شود تشکی را انتخاب کنند که چگالی بالا و کیفیت فوق العاده داشته باشد تا تحمل وزن کاربر را داشته باشد و به مرور زمان گود و دفرمه نشود.

انتخاب تشک رویا متناسب با وزن افراد

تشک رویا در مدل های مختلف تولید می شود که چگالی اسفنج در مدل های مختلف آن متفاوت می باشد.

معرفی مدل های تشک رویا برای افراد سنگین وزن

تشک فنر منفصل

تشک رویا اولترا پلاس

تشک رویا اولترا ۱

تشک فنر متصل

تشک رویا بونل ۱

تشک رویا بونل ۲

تشک طبی

تشک مدیکال پلاس

تشک مدیکال ۱

تفاوت مدل های مختلف تشک رویا

  • تفاوت در دانسیته اسفنج، هر چه چگالی اسفنج افزایش یابد به همان اندازه تحمل وزن بالا را خواهد داشت و از گود شدن زود هنگام تشک رویا جلوگیری خواهد کرد
  • تفاوت ارتفاع در تشک رویا با کیفیت بالابیشتر خواهد بود.
  • تفاوت در اسکلت داخلی تشک رویا که بسته به مدل به تشک طبی بدون فنر ، تشک فنر متصل رویا ، تشک فنر منفصل رویا تقسیم می شود.

قیمت و تاثیر آن در آن در خرید تشک

بسته به توان مالی افراد و اهمیت آنها به کیفیت بالای تشک مولفه  بسیار مهم در انتخاب تشک قیمت تمام شده آن می باشد. امروزه به علت شرایط اقتصادی شرکت ها و برند های مطرح خصوصا تشک رویا اقدام به تولید تشک با صرفه اقتصادی و قیمت مناسب نموده است در نتیجه در بهمن ما سال ۱۳۹۹ از تشک اولترا ۵ و تشک مدیکال ۴ رونمایی کرده است.

تشک های فوق الذکر از دو نوع تشک فنر منفصل و طبی بدون فنر می باشد. و تمام مزایای مدل های  تشک اولترا به جز محافظ تشک رایگان رویا و تشک مدیکال رویا را دارا می باشد.

دقت در تمام مولفه های فوق الذکر به همراه مشاوره تخصصی و رایگان به خریدی دلچسب و آسان از برند با کیفیت با تخفیفات ویژه از فروشگاه اینترنتی خوابکو منجر خواهد شد ضمن اینکه با ارسال رایگان در استان قم و تهران به همراه پرداخت در محل و خدمات پس ار فروش در شرایط کرونا ویروس با شما مشتری گرامی همراه شده ایم . و ضمن راهنمایی جهت ثبت ضمانت نامه در سایت رویا خاطر کاربران گرامی را از خریدی شایسته مطمئن خواهیم کرد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت خوابکو به نشانی www.khabco.com  مراجعه نمایید یا با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۲۶ تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵
تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

پست های مشابه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1