تشک سفارشی

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره ساخت تشک سفارشی با همکاران ما با شماره ۰۹۱۲۰۶۹۶۵۲۹ تماس بگیرید.
جهت ساخت تشک سفارشی خود مشخصات زیر را پرکنید و بر روی دکمه ارسال بزنید تا در اسرع وقت همکاران ما قیمت تمام شده محصول را به شما اعلام کنند. 
 
طول تشک سفارشی *
لطفا به سانتیمتر وارد کنید
Fill out this field
عرض تشک سفارشی *
لطفا به سانتیمتر وارد کنید
Fill out this field
ارتفاع تشک سفارشی *
لطفا به سانتیمتر وارد کنید
Fill out this field
نوع محصول سفارشی
Select an option
گارانتی تشک سفارشی
Select an option
برند تشک سفارشی
Select an option
نام و نام خانوادگی
Fill out this field
شماره تماس *
Fill out this field
توضیحات بیشتر
Fill out this field

ساخت تشک سفارشی

فروشگاه خوابکو برای شما مشتریان گرامی این امکان را فراهم آورده است تا تشک سفارشی خود را با ابعاد، ارتفاع، نوع و متریال دلخواه خود بصورت سفارشی تهیه نمایید.
اگر وزن بالایی دارید می توانید تشک خود را با فنرهای مقاوم تر و تراکم بالاتر سفارش دهید و یا اگر میخواهید تشک طبی خریداری کنید ولی یک سمت آن کمی نرم تر باشد، می توانید از مموری فوم در یک سمت تشک طبی خود استفاده کنید. همچنین می توانید ارتفاع تشک خود را متناسب با نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید.
و اگر در اتاق خواب خود فضای کافی برای تشک با سایز استاندارد ندارید و یا به علت عدم آگاهی تخت خوابی با ابعاد غیر استاندارد خریداری نموده اید نیز می توانید تشک سفارشی خود را با ابعاد دلخواه تهیه نمایید.

تشک تخت سفارشی

سفارش تشک با سایز دلخواه

اگر سایز تخت خواب شما استاندارد نباشد فروشگاه خوابکو این امکان را برای شما فراهم می کند که تشک خود را با سایز دلخواه سفارش دهید. اگر پس از متر زدن فریم داخلی تخت خواب خود، سایز تخت خواب هیچکدام از موارد زیر نبود، باید تشک خود را به صورت سفارشی تهیه کنید :

 • تشک کودک ۷۰ در ۱۳۰ سانتیمتر
 • تشک کودک ۷۰ در ۱۳۵ سانتیمتر
 • تشک نوجوان ۸۰ در ۱۸۰ سانتیمتر
 • تشک یک نفره استاندارد ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 • تشک یک نفره بزرگ ۱۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 • تشک یک و نیم نفره ۱۲۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 • تشک دونفره کوچک ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 • تشک دونفره استاندارد (کوئین) ۱۶۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 • تشک دونفره بزرگ (کینگ) ۱۸۰ در ۲۰۰ سانتیمتر
 • تشک دونفره بزرگ (سوپر کینگ) ۲۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر

خرید تشک سفارشی

شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به سایت خوابکو جهت مشاوره  خرید تشک سفارشی، خرید خود را ثبت و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با کارشناسان ما در تماس باشید:

 • شماره تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۲۶
 • شماره تماس: ۰۹۹۸۱۵۳۸۰۵۱
 • شماره تماس: ۰۹۰۱۳۹۷۶۷۶۷
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۰۶۹۶۵۲۹
 • آدرس سایت: khabco.com

خرید تشک سفارشی

تشک سفارشی با ابعاد غیر استاندارد

نیاز و سلیقه ی افراد برای داشتن یک بستر خواب مناسب و دلخواه بر اساس قد، وزن، سن، بیماری، عادت های خواب متفاوت است. بودجه ی افراد نیز تاثیر زیادی در انتخاب افراد دارد.

 • برای مثال به طور استاندارد طول تشک باید حداقل ۱۰ سانت از قد فرد بلندتر باشد و فردی که دارای قد بلند است باید طول تشک خود را به صورت سفارشی تهیه نماید.
  یا تشک فردی که وزن بالایی دارد باید فنرهای مقاوم تر و قوی تری نسبت به کسی که وزن پایین تری دارد داشته باشد. همچنین شخصی که دیسک کمر دارد باید تشکی تمام طبی و بدون فنر که خاصیت ارتجاعی کمی داشته باشد تهیه نماید.
 • اگر سایز تخت شما نیز استاندارد است، می توانید ارتفاع و متریال تشک خود را به صورت سفارشی انتخاب نمایید. برای مثال می توانید نوع فنر، نوع و دانسیته اسفنج، نوع فوم که مموری فوم باشد یا … را بنابر نیاز خود سفارش دهید. البته تمامی برند ها امکان سفارش تشک با متریال دلخواه را فراهم نمی کنند و فقط بعضی از مدل های خود را به صورت سفارشی تولید می کنند.
 • فروشگاه خوابکو این امکان را برای شما مشتریان گرامی فراهم می کند تا تشک سفارشی خود را در ابعاد، ارتفاع و متریال دلخواه خود سفارش دهید. همچنین درنظر داشته باشید نوع و کیفیت متریال استفاده شده داخل تشک بسیار مهم است که متریال، باکیفیت و ضدحساسیت باشد تا هنگام استراحت مشکلی برای شما به وجود نیاید.

انواع تشک سفارشی

تشک سفارشی از لحاظ ساختار به انواع متفاوتی تقسیم بندی می شود:

 1. تشک سفارشی فنرمتصل
 2. تشک سفارشی فنرمنفصل
 3. تشک سفارشی طبی

تشک سفارشی فنر متصل

تشک فنر متصل شامل فنرهایی در سرتاسر تشک هستند که به هم گره خورده اند. یعنی به یکدیگر متصل هستند و به همین علت هیچکدام از فنرها بصورت مستقل عمل نمی‌کنند و عملکرد هر فنر بر فنرهای دیگر تاثیر می‌گذارد.به همین سبب در تشک های دونفره با تکان خوردن یک نفر، نفرکناری نیز حرکت را حس می‌کند.تشک های فنر متصل بیشتر برای تشک های یک نفره مناسب است. همچنین به علت نرم بودن این تشک ها، برای افرادی که دیسک کمر دارند، توصیه نمی‌شود.

تشک سفارشی فنر منفصل

در تشک های فنر منفصل (فنر پاکتی) فنرها به هم متصل نیستند و بصورت مجزا در پاکت های مخصوص قرار گرفته اند. به همین علت عملکرد فنرها از هم مجزا هستند. همین امر باعث می‌شود در تشک های فنر منفصل با تکان خوردن یک نفر، نفرکناری حرکت را حس نکند. همچنین تشک های فنر منفصل طول عمر بالاتری دارند زیرا اگر یکی از فنرها خراب شود، به دلیل منفصل بودن باعث خراب شدن دیگر فنرهای تشک یا سایر نقاط نمی‌شود.

تشک سفارشی طبی

تشک طبی با نام تشک ارتوپدیک یا مدیکال هم شناخته می شوند. تشک طبی در واقع از فوم ،ابر فشرده و اسفنج تشکیل شده و در ساختار آن از فنر استفاده نشده و به همین علت طول عمر کمتری نسبت به تشک های فنر منفصل دارند. تشک های طبی برای افرادی که دیسک کمر یا عارضه عضلانی دارند، توصیه می‌شود.

ساخت تشک سفارشی

قیمت تشک سفارشی

قیمت تشک سفارشی بسته به نوع تشک، نوع متریال، سایز تشک و … متفاوت می باشد.
برای مثال قیمت تشک سفارشی فنرمتصل، قیمت تشک سفارشی طبی و قیمت تشک سفارشی فنرمنفصل متفاوت می باشد که تشک سفارشی فنرمتصل قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به تشک سفارشی فنرمنفصل و طبی دارد.
از طرف دیگر تشک سفارشی که داخل تشک بنابر خواست شما از مموری فوم استفاده شده باشد، نسبت به تشکی که داخل آن از اسفنج استفاده شده بالاتر می باشد و همچنین قیمت تشک سفارشی باتوجه به سایز تشک که یک نفره باشد یا دونفره نیز متفاوت می باشد.
اگر قصد خرید تشک سفارشی از برند رویا، ویستر و … را دارید، این برندها فقط نوع خاصی از تشک های خود را که فنرمتصل است بصورت سفارشی تولید می کنند و نحوه محاسبه قیمت تشک سفارشی با ابعاد غیراستاندارد نیز به صورت زیر است:
قیمت تشک سفارشی ابعاد غیر استاندارد = قیمت تشک با ابعاد استاندارد نزدیک به آن + ۲۰ تا ۲۵ درصد به علت خارج شدن از روند تولید.
برای مثال اگر سایز تشک سفارشی شما ۱۶۰ در ۱۹۰ است قیمت سایز ۱۶۰ در ۲۰۰ به علاوه ۲۰ یا ۲۵ درصد می شود.
اما برندهای دیگر مانند برند زست، نفیس و … را دارید، این برندها برای رفاه حال مشتریان امکان تهیه تشک سفارشی از تمامی مدل های فنر منفصل، طبی و فنر متصل فراهم نموده اند. نحوه محاسبه قیمت تشک سفارشی با ابعاد غیراستاندارد نیز به صورت زیر است:
قیمت تشک سفارشی ابعاد غیر استاندارد = قیمت تشک با ابعاد استاندارد نزدیک به آن بدون تخفیف.
برای مثال اگر سایز تشک سفارشی شما ۱۶۰ در ۱۹۰ است قیمت سایز ۱۶۰ در ۲۰۰ بدون تخفیف محاسبه می شود.

تشک سفارشی هتلی

یکی دیگر از خدمات فروشگاه خوابکو این است که برای هتل داران گرامی امکانی را فراهم نموده است تا تشک سفارشی هتلی را با متریال دلخواه خود اعم از نوع اسفنج و فوم، جنس و رنگ پارچه، ابعاد و ارتفاع دلخواه، نوع تشک (تشک طبی،تشک طبی فنری منفصل و تشک طبی فنری متصل) و … شخصی سازی نمایند.

برترین برندهای تشک سفارشی

در ادامه برترین و مطرح ترین برندهای ایرانی و خارجی را برای تهیه تشک سفارشی معرفی می کنیم:

تشک سفارشی رویا

برند تشک رویا برای رفاه حال مشتریان اقدام به تولید تشک های فنرمتصل خود به صورت سفارشی نموده است. تشک فنر متصل رویا در ۵ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی رویا بونل ۱
 2. تشک سفارشی رویا بونل ۲
 3. تشک سفارشی رویا بونل ۳
 4. تشک سفارشی رویا بونل ۴
 5. تشک سفارشی رویا بونل ۵

تشک سفارشی ویستر

برند تشک ویستر نیز برای رفاه حال مشتریان اقدام به تولید تشک های فنرمتصل خود به صورت سفارشی نموده است. تشک فنر متصل ویستر در ۵ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی ویستر دکتر ویستر ارتوپدیک
 2. تشک سفارشی ویستر دکتر ویستر
 3. تشک سفارشی ویستر جیوا
 4. تشک سفارشی ویستر مارینا
 5. تشک سفارشی ویستر ناژین

تشک سفارشی نفیس

برند تشک نفیس برای رفاه حال مشتریان اقدام به تولید تمامی تشک های خود (تشک فنر منفصل نفیس، تشک فنر متصل نفیس، تشک طبی نفیس) به صورت سفارشی نموده است. تشک فنر منفصل نفیس در ۳ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی نفیس اسلیپ پلاس A
 2. تشک سفارشی نفیس اسلیپ پلاس B
 3. تشک سفارشی نفیس اسلیپ پلاس C

تشک فنر متصل نفیس در ۵ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی نفیس ارکیده B
 2. تشک سفارشی نفیس ارکیده C
 3. تشک سفارشی نفیس نیلوفر A
 4. تشک سفارشی نفیس نیلوفر B
 5. تشک سفارشی نفیس نیلوفر C

تشک طبی نفیس در ۲ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی نفیس مدیکال B
 2. تشک سفارشی نفیس مدیکال C

تشک سفارشی زست

برند تشک زست برای رفاه حال مشتریان اقدام به تولید تمامی تشک های خود (تشک فنر منفصل زست، تشک فنر متصل زست، تشک طبی زست) به صورت سفارشی نموده است. تشک فنر منفصل زست در ۱۰ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی زست میراژ
 2. تشک سفارشی زست لوسیانا
 3. تشک سفارشی زست سیگنیچر
 4. تشک سفارشی زست ریجنسی
 5. تشک سفارشی زست اوشن
 6. تشک سفارشی زست ارتوپدیک
 7. تشک سفارشی زست کلایمکس
 8. تشک سفارشی زست کامفورت
 9. تشک سفارشی زست اویستر
 10. تشک سفارشی زست ارگافلکس

تشک فنر متصل زست در ۴ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی زست فایوزد
 2. تشک سفارشی زست مارول
 3. تشک سفارشی زست موناکو
 4. تشک سفارشی زست نایت دریم

تشک طبی زست در ۳ مدل تولید و روانه بازار شده است که این مدل ها بر اساس قیمت و کیفیت به صورت صعودی به نزولی به ترتیب زیر هستند:

 1. تشک سفارشی زست اسلیپ پلاس
 2. تشک سفارشی زست اسلیپ رست
 3. تشک سفارشی زست اویستر مدیکال

تشک سفارشی

خرید تشک تخت سفارشی

در صورتی که تخت خواب شما سفارشی است و دارای ابعاد غیر استاندارد است باید تشک تخت خود را بصورت سفارشی و متناسب با تخت خواب خود خریداری نمایید. جهت خرید تشک تخت سفارشی و دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۲۶ تماس حاصل فرمایید.

خرید اینترنتی تشک سفارشی

خرید اینترنتی تشک سفارشی را با ما در فروشگاه خوابکو تجربه کنید. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با ایجاد زمینه ای مناسب جهت ارسال به تمام نقاط کشور و ارایه بهترین کیفیت، بهترین قیمت و بیشترین تنوع محصول و ارسال در کمترین زمان ممکن به همراه خدمات پس از فروش “۷ روز گارانتی خرید ” گامی مطلوب در جهت رفاه حال مشتریان برداشته و خرید را برای شما به یک تجربه دلچسب تبدیل کنیم. و این پاسخی است به حسن انتخاب شما.

مزیت خرید اینترنتی تشک سفارشی از خوابکو

 1. بسیاری از مشتریان به علت مشغله کاری و نداشتن وقت امکان مراجعه به فروشگاه های حضوری در سطح شهر را ندارند مساله ترافیک، بعد مسافت، آلودگی هوا و … در شهرهای بزرگ بر این شرایط دامن می زند. فروشگاه اینترنتی خرید امکان خرید آسان را با حذف تمام مشکلات پیش رو فراهم می آورد.
  ۲. خدمات پس از فروش و استفاده از تیم قوی ارتباط با مشتری باعث می شود مشتری با اطمینان خاطر اقدام به خرید نماید.
  ۳. دسترسی به ارسال رایگان و سرویس دهی فوق العاده در زمینه حمل و نقل مشتریان را از دردسرهای چگونگی انتقال کالای خواب تا درب منزل و هزینه های بعضا بالای این وسایل خلاص می کند.
  ۴. دسترسی به تنوع محصولات و برند های مختلف تشک سفارشی در یک نرم افزار امکان مقایسه و بررسی تنوع رنگ و مدل را برای کاربران فراهم می آورد. و به آنها در رسیدن به خریدی آگاهانه کمک خواهد کرد.
  ۵. دسترسی به اطلاعات و شناسنامه تمام محصولات با ذکر جزئیات و عکس های متنوع و با کیفیت در خرید از یک فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است.
  ۶. استفاده از مطالب آموزشی و اطلاعیه ها در جهت بالابردن دانش در زمینه کالای خواب

سوالات متداول ساخت تشک سفارشی

چرا تشک سفارشی از تشک های آماده بهتر است؟

یکی از دلایل انتخاب تشک سفارشی وزن افراد می باشد مثلا افراد با وزن بالا باید از تشک های فنر ریز که تراکم فنر بالایی دارن استفاده کنند.
دلیل دیگر استفاده از تشک سفارشی تخت خواب با ابعاد غیر استاندارد می باشد.

مدت زمان آماده سازی تشک سفارشی چقدر است؟

۲ الی ۳ روز کاری مدت زمان آماده سازی تشک سفارشی می باشد.

هزینه و مدت زمان ارسال تشک سفارشی چقدر است؟

هزینه ارسال تشک سفارشی یکنفره و دونفره برای شهر های تهران،قم و کرج مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ تومان می باشد. و برای شهر های دیگر تشک یکنفره ۳۵۰.۰۰۰ و تشک دونفره ۴۵۰.۰۰۰ می باشد.
مدت زمان ارسال ۳ الی ۴ روز کاری می باشد.

چه ابعادی جزء تشک سفارشی می باشد؟

ابعاد استاندارد تشک یکنفره ۲۰۰*۹۰ ، ۲۰۰*۱۰۰ و ۲۰۰*۱۲۰ می باشد و ابعاد استاندارد تشک دونفره ۲۰۰*۱۴۰ ، ۲۰۰*۱۶۰ ، ۲۰۰*۱۸۰ و ۲۰۰*۲۰۰ می باشد و هر سایزی غیر سایز های استاندارد جزء تشک های سفارشی می باشد.