ساخت تشک سفارشی

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره ساخت تشک سفارشی با همکاران ما با شماره ۰۹۱۲۰۶۹۶۵۲۹ تماس بگیرید. 
 
جهت ساخت تشک سفارشی خود مشخصات زیر را پرکنید و بر روی دکمه ارسال بزنید تا در اسرع وقت همکاران ما قیمت تمام شده محصول را به شما اعلام کنند. 
 
طول تشک سفارشی *
لطفا به سانتیمتر وارد کنید
Fill out this field
عرض تشک سفارشی *
لطفا به سانتیمتر وارد کنید
Fill out this field
ارتفاع تشک سفارشی *
لطفا به سانتیمتر وارد کنید
Fill out this field
نوع محصول سفارشی
Select an option
گارانتی تشک سفارشی
Select an option
برند تشک سفارشی
Select an option
نام و نام خانوادگی
Fill out this field
شماره تماس *
Fill out this field
توضیحات بیشتر
Fill out this field

مشخصات تشک سفارشی فنر منفصل

تشک های فنر منفصل (فنر پاکتی) فنرها به هم متصل نیستند و بصورت مجزا در پاکت های مخصوص قرار گرفته اند. به همین علت عملکرد فنرها از هم مجزا هستند. همین امر باعث می‌شود در تشک های فنر منفصل با تکان خوردن یک نفر، نفرکناری حرکت را حس نکند. همچنین تشک های فنر منفصل طول عمر بالاتری دارند زیرا اگر یکی از فنرها خراب شود، به دلیل منفصل بودن باعث خراب شدن دیگر فنرهای تشک یا سایر نقاط نمی‌شود.

مشخصات تشک سفارشی طبی

تشک طبی با نام تشک ارتوپدیک یا مدیکال هم شناخته می شوند.تشک طبی در واقع از فوم ،ابر فشرده و اسفنج تشکیل شده و در ساختار آن از فنر استفاده نشده و به همین علت طول عمر کمتری نسبت به تشک های فنر منفصل دارند. تشک های طبی برای افرادی که دیسک کمر یا عارضه عضلانی دارند، توصیه می‌شود.

مشخصات تشک سفارشی فنر متصل

فنر متصل تشک های فنر متصل شامل فنرهایی در سرتاسر تشک هستند که به هم گره خورده اند. یعنی به یکدیگر متصل هستند و به همین علت هیچکدام از فنرها بصورت مستقل عمل نمی‌کنند و عملکرد هر فنر بر فنرهای دیگر تاثیر می‌گذارد.به همین سبب در تشک های دونفره با تکان خوردن یک نفر، نفرکناری نیز حرکت را حس می‌کند.تشک های فنر متصل بیشتر برای تشک های یک نفره مناسب است. همچنین به علت نرم بودن این تشک ها، برای افرادی که دیسک کمر دارند، توصیه نمی‌شود.
 

سوالات متداول ساخت تشک سفارشی

چرا تشک سفارشی از تشک های آماده بهتر است؟

یکی از دلایل انتخاب تشک سفارشی وزن افراد می باشد مثلا افراد با وزن بالا باید از تشک های فنر ریز که تراکم فنر بالایی دارن استفاده کنند.
دلیل دیگر استفاده از تشک سفارشی تخت خواب با ابعاد غیر استاندارد می باشد.

مدت زمان آماده سازی تشک سفارشی چقدر است؟

۲ الی ۳ روز کاری مدت زمان آماده سازی تشک سفارشی می باشد.

هزینه و مدت زمان ارسال تشک سفارشی چقدر است؟

هزینه ارسال تشک سفارشی یکنفره و دونفره برای شهر های تهران،قم و کرج مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ تومان می باشد. و برای شهر های دیگر تشک یکنفره ۳۵۰.۰۰۰ و تشک دونفره ۴۵۰.۰۰۰ می باشد.
مدت زمان ارسال ۳ الی ۴ روز کاری می باشد.

چه ابعادی جزء تشک سفارشی می باشد؟

ابعاد استاندارد تشک یکنفره ۲۰۰*۹۰ ، ۲۰۰*۱۰۰ و ۲۰۰*۱۲۰ می باشد و ابعاد استاندارد تشک دونفره ۲۰۰*۱۴۰ ، ۲۰۰*۱۶۰ ، ۲۰۰*۱۸۰ و ۲۰۰*۲۰۰ می باشد و هر سایزی غیر سایز های استاندارد جزء تشک های سفارشی می باشد.

1