770 بازدید
۲ دیدگاه

ساخت تشک سفارشی | شرکت تولید تشک سفارشی

قیمت روز تشک

سفارش تولید و ساخت انواع تشک و کالای خواب به دلخواه مشتریان

بسیاری از اوقات برخی از کاربران به صورت سفارشی اقدام  به تهیه تختخواب در ابعادی غیر استاندارد می نمایند یا به علت ناآگاهی در هنگام خرید تختخوابی غیر استاندارد را تهیه می نمایند بنابراین باید به دنبال مراکزی برای سفارش تشک در ابعاد مورد نظر باشند. فروشگاه ها و برند های مطرح بنابرسلیقه و نظر مشتری ساخت اینگونه ازتشک ها را از مدل های خاصی به عهده می گیرند.

فروشگاه خوابکو جهت پاسخ به نیاز مشتریان گرامی اقدام به ثبت سفارش برای تهیه تشک سفارشی از برند های مطرح رویا و پارمیس نموده است.در برند رویا سایز تشک سفارشی قیمت بدون تخفیف تشک استاندارد می باشد که ۲۰ درصد به مبلغ کل آن اضافه خواهد شد. مدت زمان لازم برای ساخت و تولید تشک حدودا ۲ الی ۴ روز کاری می باشد. تشک سفارشی پارمیس قیمت استاندارد با تخفیف ۲۰ درصد به عنوان قیمت نهایی تشک محاسبه خواهد شد.

تشک سفارشی چیست؟

تشک های سفارشی در یک بازه زمانی کوتاه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. بعضی تشک های سفارشی به طور ویژه با استفاده از هنر دست ساخته می شوند. این در حالی میباشد که تشک سفارشی، اغلب به دلیل درخواست مشتری برای ایجاد سایز و خصوصیات خاص مد نظر او تولید می گردد.

مشخصات یک تشک مناسب چیست؟

  • راحتی: هر شخصی بر روی تشکی ویژه احساس راحتی می کند در زمان خریدن توصیه می شود نخست بر روی تشک دراز بکشید و در صورتی که از دراز کشیدن بر روی آن احساس راحتی و لذت می کنید آن را انتخاب نمایید.
  • دوام و مقاومت؛ هر چقدر که مواد به کار رفته در تشک دارای کیفیت بیشتری باشد دوام آن بیشتر می باشد و شما می توانید مدت زیادی از آن استفاده کنید.
  • فضا، هر انسانی اغلب در زمان خوابیدن چندین بار غلت می خورد و در صورتی که فضای کافی برای غلت خوردن وجود نداشته باشد احساس بدی به او دست می دهد پس در زمان خرید حتما تشکی را انتخاب کنید تا بتوانید آزادانه در آن جابجا شوید.
  • ارتفاع تشک، به طول معمول هر چقدر که ارتفاع تشک های شما بیشتر باشد نه تنها زیباتر است بلکه مرغوب تر و مناسب تر هم هست.
  • فنر، استفاده از فنرهای پاکتی در تشک سبب بیشتر شدن کیفیت آن خواهد شد.
  • جنس اسفنج؛ اگر می خواهید بهترین تشک را خریداری نمایید. لازم است به جنس اسفنج، وزن و نیز تراکم آن دقت داشته باشید. هر میزان که متراکم تر و سنگین تر باشد گزینه بهتری به شمار می رود.
  • اندازه تشک؛ شما باید با توجه به اندازه تختتان تشک با ابعاد درست را انتخاب نمایید و نباید ما بین لبه های تخت و تشک فاصله زیادی وجود داشته باشد.
ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵

 

برچسب ها: شرکت تولید تشک سفارشی , تشک سفارشی عید, تولید کننده تشک سفارشی

شاید دوست داشته باشید
تگ ها: آموزش

پست های مشابه بیشتر

۲ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مشاوره و گفتگو با پشتیبانی خرید
1