راهنما خرید سرویس خواب 1401 برای جهیزیه عروس

راهنما خرید سرویس خواب برای جهیزیه عروس در سال ۱۴۰۱

خوابکو
بدون دیدگاه

خرید سرویس خواب برای جهیزیه عروس در سال ۱۴۰۱ از مهم ترین خرید های یک جهیزیه  به شمار می رود، چون شیک شدن دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد تا حد زیادی به مدل سرویس خواب و چیدمان آن بستگی دارد و موفقیت در انتخاب طرح و چیدمان آن میتواند جهیزیه عروس را بسیار با شکوه تر نمایش بدهد.

ولی به دلیل تنوع زیاد در مدل ها، طرح و رنگ سرویس خواب های موجود در وبسایت ها و  فروشگاه ها، بیشتر زوج های جوان زمان خرید سرویس خواب خود دچار مشکل خواهند شد.

در ادامه مقاله راهنما خرید سرویس خواب برای جهیزیه عروس در سال ۱۴۰۱ همراه ما باشید.

سرویس خواب عروس چه اجزایی دارد؟

پیش از خرید سرویس خواب برای جهیزیه عروس بیایید ببینیم اغلب یک سرویس خواب شامل چه اجزایی میباشد.

بیشتر سرویس خوابی که برای جهیزیه  عروس خریداری میشود، دارای یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی،  میز آرایش همراه آینه و صندلی ، یک درآور، تشک رویا و روتختی است. با دقه به تعداد بسیار زیاد این لوازم بی شک که انتخاب طرح و نحوه ی چیدمان سرویس خواب، نقش اصلی را در  دیزاین دکوراسیون کلی اتاق به عهده دارد.

باید به این مورد دقت کنید که در صورتی که سرویس خواب خود را ساده یا مدرن و یا کلاسیک انتخاب می کنید، باید سبک  دکوراسیون اتاق را هم به همین شکل انتخاب فرمایید.

در انتخاب سرویس خواب باید به چه نکاتی دقت کنیم

توجه به پایه های تخت خواب

به پایه ها و ارتفاع تخت خواب ها توجه داشته باشید. مدل هایی که دارای پایه های سنگین می باشند شاید در حین زیبایی، شما را برای جا به جایی تخت خواب دچار مشکل کنند و نتوانید به آسانی سرویس خود را جا به جا فرمایید.

تاثیر چهارچوب تخت خواب در کیفیت آن

چهارچوب در کیفیت این وسیله تاثیر زیادی دارد. توجه داشته باشید که هر چه تخت خواب شما چهارچوب محکم و قدرتمندتری داشته باشد، کیفیت سرویس شما بیشتر است و زمان بیشتری برای استفاده شما استفاده دارد.

اصول فنگ شویی در سرویس خواب

اگر به اصول فنگ شویی توجه دارید از خرید تخت خواب های کم ارتفاع و یا کشودار پرهیز نمایید. این قانون یادآوری میکند که در صورتی که تخت پشتی تخت خواب، چوبی و محکم باشد، تخت شما مستحکم تر است و کارایی زیادتری دارد.

چطور اطمینان حاصل کنیم که ارتفاع تخت استاندارد است

برای این که تختی با ارتفاع مناسب انتخاب کنید، روی لبه تخت بنشینید، در صورتی که پای شما روی زمین قرار گرفت و زانوهای شما با سطح افقی حدودا بین ۱۰ تا ۱۵ درجه زاویه ایجاد کرد، تخت خوابی که انتخاب کرده اید از نظر ارتفاع استاندارد میباشد.

انتخاب تشک سرویس خواب عروس

برترین تشک برای سرویس خواب جهیزیه عروس و داماد تشکی میباشد که زمانی که روی آن دراز میکشید به داخل فرو نرود. به جهت این که تشک برای استراحت طولانی مدت شبانه استفاده می شود، برای جلوگیری از کمر درد حتما باید سفت باشد و تنها به اندازه ۷ سانتی متر به داخل فرو برود. در صورتی که تشک را با انگشت خود تست کنید، میتوانید از کارکرد آن اطمینان حاصل کنید. برای انجام این کار تشک را با دست خود فشار دهید، اگر تشک شما مناسب و استاندارد باشد، نباید بیشتر از ۷ سانتی متر فرو برود.

رنگ و طرح سرویس خواب عروس

میتوانید به دو روش رنگ سرویس خواب را انتخاب فرمایید. یک روش استفاده از رنگ های هم گروه و با تنالیته رنگی یکسان است. که در این روش، توصیه می شود رنگ سرویس خواب جهیزیه عروس با رنگ پرده، مبل و فرش مورد استفاده در اتاق همخوانی داشته باشد. راه دیگر استفاده از رنگ متضاد است. مانند سفید و سیاه یکی از بارزترین نمونه های انتخاب رنگ های متضاد است. و یا یک رنگ تیره در مقابله یک رنگ روشن به کار برده میشود.

سوالات خود درباره راهنما خرید سرویس خواب برای جهیزیه عروس در سال ۱۴۰۱ را در ادامه از ما بپرسید….

منبع: خوابکو

ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵
تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پست های مشابه

پست های مشابه بیشتر
1