تشک پایه دار

تولیدی تشک های پایه دار بدون نیاز به تخت

خوابکو
بدون دیدگاه

تولیدی تشک های پایه دار بدون نیاز به تخت

تشک پایه دار

امروزه صنعت تولید کالای خواب خصوصا تشک با تغییراتی زیادی همراه بوده است تلاش برای تولید تشک بدون نیاز به تختخواب از ویژگی های تشک به سبک جدید می باشد.در این مقاله به شرح و توصیح هریک از موارد و ویژگی های هریک خواهیم پرداخت.

تشک پایه دار از کفتشک بادی برای بیماران

برخی از بیماران از جمله افرادی که از کمردرد و دیسک کمر رنج می برند امکان استفاده از تختخواب با ارتفاع بلند را ندارند. در نتیجه استفاده از تشک های بادی با سطح سفت بر روی زمین برای این اشخاص توصیه می شود وزن سبک اینگونه از تشک ها حمل و نقل آنها را با  سهولت بیشتری همراه می کند. به علت سطح مواج جهت تسهیل جریان هوا در سطح تشک برای افرادی که به علت بیماری ناچار می باشند مدت زمان طولانی در بستر بیماری به سر می برند مناسب است.

تختخواب مبل تاشو

امروزه زندگی در آپارتمان های کوچک با متراژ پایین تغییر در سبک و مدل لوازم خانگی را می طلبد کالای خواب یکی از این موارد است. در حال حاضر مبل های تختخواب شو با کاربرد مبلمان در پذیرایی و قابلیت استفاده به عنوان تختخواب را دارد . این مزیت علاوه بر کم حجم بودن این محصولات نیاز به استفاده از تختخواب را نخواهد داشت و هزینه ها را به حداقل کاهش خواهد داد.

تشک باکس دار

تشک ها باکس دار به صورت سرخود دارای باکس می باشد. همین مزیت صرف هزینه برای تختخواب جداگانه را حذف و باعث صرفه جویی در قیمت تمام شده محصول خواهد شد همین امر در کنار استاندارد بودن باکس و قرارگیری تشک بر سطح صاف و جلوگیری از دفرمه شدن تشک ارتفاع استاندارد مناسب را به دنبال خواهد داشت.

تشک های پایه دار شرکتی

تشک پایه دار از کنار و کلی

تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

پست های مشابه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1