تشک هتلی

اگر به دنبال بهترین تشک هتلی با مناسب ترین قیمت هستید فروشگاه خوابکو بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهد داد. کافیست همین الان با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. کارشناسان مجموعه خوابکو در تمامی ساعات پاسخگو سوالات شما عزیزان هستند.

09120696529

فرم در خواست تشک هتلی

نام هتل *
Fill out this field
نام مسئول مربوطه *
Fill out this field
شماره تماس مسئول مربوطه *
Fill out this field
تعداد تشک جهت خرید *
Fill out this field
آدرس هتل *
Fill out this field
برند تشک هتلی
Select an option
نوع تشک هتلی
Select an option
لطفا توضیح در مورد خرید تشک هتلی شرح دهید
Fill out this field
تشک فنر منفصل

تشک هتلی  فنر منفصل

تشک های  هتلی فنر منفصل از جدید ترین تشک های موجود در بازار می باشد که ساختار این نوع تشک ها بر خلاف تشک های هتلی فنر متصل به گونه ای است که فنر ها به صورت جداگانه در پاکت های مخصوص قرار گرفته اند. بنابراین مستقل بودن فنر ها باعث متمایز شدن این نوع تشک شده است.پاکت یک عامل بسیار مهم برای عدم انتقال لرزش و ارتعاش به قسمت های دیگر می باشد و باعث طول عمر بیشتر تشک نیز می شود.تشک های فنر منفصل نسبت به تشک های طبی و تشک های فنر متصل ارتفاع و گارانتی بیشتری دارند.

در صورتی که قصد خرید تشک دو نفره دارید پیشنهاد ما به شما تشک های فنر منفصل می باشد.

تشک فنر متصل

تشک هتلی فنر متصل

یکی از قدیمی ترین و مقرون به صرفه ترین نوع تشک های هتلی موجود در بازار تشک هتلی فنر متصل است. فنرهای به کار رفته در این تشک ها به شکل ساعت شنی است که به صورت کاملا یکنواخت از بالا تا پایین تشک امتداد دارند. به طور میانگین در ساختار این نوع تشک ها 200 تا 400 فنر به کار رفته است.

سیستم فنر بندی تشک متصل به صورت مارپیچ به یک قاب سیمی متصل هستند، بنابراین هیچ یک از فنرها به صورت مستقل عمل نمیکنند و عملکرد هر فنر بر فنرهای دیگر تاثیر می گذارد، به همین دلیل در این نوع تشک ها انتقال ارتعاش و لرزش از یک سطح به سطح های دیگر تشک انتقال می یابد. تشک هایی با این نوع ساختار بیشتر برای تشک های یک نفره هتل توصیه می شود.

تشک طبی

تشک هتلی طبی

تشک های هتلی طبی که معمولا با نام تشک ارتوپدیک یا مدیکال هم شناخته می شوند.در تولید این نوع تشک ها از فنر استفاده نشده است و معمولا از فوم،ابر فشرده و اسفنج استفاده شده است و ساختار تشک های طبی به گونه ای است که هنگام خواب بتواند از بدن و ستون فقرات شما به خوبی محافظت کند،این نوع تشک ها میزان نرمی و سفتی ایده آلی دارند که هر فرد با هر عادت خوابی که داشته باشد به شکل بدن درآمده و خواب راحتی را برای شما فراهم می کند.سفتی و نرمی تشک های طبی اینطور نیس که بیش از حد نرم باشد که فرد را در خود غرق کند و نه آنقدر سفت که فرد بعد از خواب در طول روز احساس درد در تمام نقاط بدن خود داشته باشد.تشک های طبی با خاصیت های فراوانی که دارند باعث شده است که بسیاری از متخصصان ارتوپد این تشک را به بیماران خود معرفی کنند.