تشک موجدار سلولی

بهترین تشک مواج سلولی

خوابکو
بدون دیدگاه

بهترین تشک مواج سلولی

تشک های مواج از دسته تشک هایی می باشند که برای افراد بیمار با سابقه طولانی بستری کاربرد فروانی دارند که مزایا و معایبی برای آنها ذکر شده است و به اختصار بیان خواهد شد برای یافتن بهترین تشک مواج سلولی ابتدا باید با تعریف صحیح تشک مواج و انواع مدل های آن آشنا شویم سپس به بررسی بهترین تشک مواج سلولی بپردازیم.

تشک مواج چیست؟

تشک مواج یک تشک با ناهمواری های استاندارد و موج مانند می باشد که با یک موتور به طور مداوم هوا داخل آن کمپرس خواهد شد. جنس تشک مواج از pvc می باشد. این تشک برای افرادی طراحی شده است که به علت بیماری برای مدت طولانی در بستر به سر می برند. تشک مواج با تقسیم وزن در نقاط مختلف سطح تشک از زخم بستر جلوگیری خواهد کرد

انواع تشک مواج

تشک مواج ساده

تشک های مواج ساده یا لانه زنبوری از دسته تشک های مواج می باشد و برای بیماری که مدت زمان کوتاه نیاز به بستری شدن دارد کاربرد فروانی دارد و حداکثر تا یک سال قابلیت استفاده مفید دارد. تشک های مواج ساده یا لانه زنبوری دارای حباب هایی ریز در سطح تشک می باشد که توسط موتور، هوا به داخل آن وارد می شود و وزن را در سطح تشک تقسیم و از زخم بستر جلوگیری خواهد کرد در طراحی برخی مدل های آن سوارخ های ریزی روی سطح تعبیه شده است که از تعریق بدن جلوگیری خواهد کرد حداکثر تحمل وزن تشک مواج ساده حدودا ۱۰۰ کیلو گرم می باشد.

تشک مواج سلولی

تشک مواج سلولی برای افرادی طراحی شده است که به علت بیماری مدت زمان طولانی را در بستر بیماری به سر می برند اینگونه از تشک ها از طراحی بروز و ساده برای تولید استفاده کرده اند و سلول های آن به صورت جداگانه از هم می باشد و روی تشک وصل می شود و در صورت بروز خرابی و مشکل قابل تعمیر و تعویض می باشند همین امر طول عمر تشک های مواج را ا فزایش داده است.این تشک ها دارای تحمل وزن بالایی می باشند.

انواع تشک های مواج سلولی

تشک مواج سلولی فوق تخصصی

در بیمارستان ها و در خانه برای بیمارانی که به بیماری های فلج مغزی و بیماری های مغزی حاد (کما) دچار هستند و ناچار هستند مدت زمان طولانی را بدون حرکت در بستر بیماری باشند کاربرد فروانی دارد . افرادی که به زخم بستر حاد مبتلا هستند باید از تشک موجدار سلولی فوق تخصصی استفاده نمایند این تشک ها در حالت پیشرفته به   CPR مجهز می باشند و در مواردی که بیمار نیاز به احیا دارد کاربرد فروانی دارند

تشک موجدار سلولی فوق تخصصی

تشک مواج سلولی تخصصی

قابلیت استفاده  در بیمارستان و منزل به همراه استفاده بر تختخواب از مزیت های این نوع از تشک مواج سلولی می باشد تشک های مواج سلولی تخصصی دارای منافذ ریز لیزری به منظور جریان هوا در سطح تشک می باشد که نقشی تعیین کننده  در جلوگیری از زخم بستر و بهبودی آن دارد .

تشک موجدار سلولی تخصصی

تشک مواج سلولی کره ایی

این نوع از تشک مواج سلولی برای بیمارانی طراحی شده است که قصد دارند ا ز زخم بستر جلوگیری نمایند یا به زخم بستر خفیف و کمبودی دچار هستند تحمل وزن این دسته از تشک ها در حدود ۱۰۰ کیلوگرم می باشد.

تشک موجدار سلولی کره ا یی

بهترین نوع تشک های مواج سلولی چیست؟

در یک نتیجه گیری کلی تشک های مواج سلولی فوق تخصصی از بهترین کیفیت و طول عمر برخوردار می باشند و تحمل افراد با وزن بالا را دارد

  • کابران سنگین وزن که به علت بیماری از تشک مواج استفاده می نمایند باید از تشک های مواج سلولی متناسب با وزن استفاده نمایند
  • بیمارانی که به واسطه نوع بیماری باید مدت زمان زیادی را بستری باشند لازم است از تشک های مواج سلولی استفاده نمایند.
  • بیمارنی که به علت مدت زمان طولانی بستری دچار زخم بستر شده اند باید از تشک مواج سلولی تخصصی استفاده نمایند.

بیشتر بدانید: لیست قیمت تشک زست

نکاتی مهم درخرید تشک های مواج

در هنگام خرید تشک مواج برای بیمار و پرداخت مبلغ به منظور تهیه بهترین تشک مردد نباشید زیرا سلامت کامل بیمار و جلوگیری از زخم بستر ارتباط مستقیم با کیفیت تشک مواج دارد. دقت در مدت زمان استفاده از تشک مواج و نوع بیماری از نکات مهم درانتخاب تختخواب با کیفیت بالا می باشد . تشک های مواج ساده برای کاربرانی طراحی شده است که در مدت زمان کوتاه و زیر یک سال بستری می باشند و تشک های مواج تخصصی و فوق تخصصی برای افرادی طراحی شده است که در بازه زمانی بین ۳ تا ۴ سال بستری خواهند بود.

ویژگیامتیاز
بهترین قیمت⭐⭐⭐⭐⭐✅۵/۵
ارسال سریع⭐⭐⭐⭐⭐✅✅۴.۸/۵
پشتیبانی⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐۴.۷/۵
گارانتی⭐⭐⭐⭐⭐۴.۹/۵
تگ ها: آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed