خرید تشک خوشخواب

فروش تشک خوشخواب در شرق تهران

خوابکو
بدون دیدگاه

فروش تشک خوشخواب در شرق تهران – شماره تماس فروش تشک خوشخواب در شرق تهران

مشخصات اصلی تشک خوشخواب چیست؟

راحتی تشک های خوشخواب
وقتی که بر روی یک تشک خوشخواب استراحت می‌کنید، احساس آسایش خوبی به شما دست می‌دهد و این احساس راحتی عالی سبب می‌شود که شما خواب باکیفیتی در طول شب داشته باشید. البته منظور از احساس راحتی بر روی تشک خوشخواب این نمیباشد که این تشک بسیار نرم بوده به طوری که وقتی بر روی آن دراز کشیدید کاملا در آن فرو روید، خیر. چراکه تشک خوشخواب به عنوان یک تشک استاندارد نه خیلی نرم میباشد که در آن فرو روید و به اندام‌های بدن شما آسیب وارد شود نه خیلی سفت است که هنگام خوابیدن بر روی آن اذیت گردید. متاسفانه بعضی از مردم اینطور تصور می‌کنند که آسان ترین تشک، تشکی است که بسیار نرم باشد به گونه‌ای که در آن فرو روید درصورتی که چنین تشک‌هایی نه فقط طول عمر زیادی ندارند بلکه به جهت قابلیت ارتجاعی خیلی زیادی که دارند به اصلی‌ترین اندام‌های بدن شما که در طی دراز کشیدن فشار زیادی بر روی آن‌ها می باشد مثل : شانه‌ها، کمر و باسن آسیب جدی در درازمدت وارد می‌سازند. بنابراین بهترین و مناسب‌ترین تشک، تشکی است که نه بسیار نرم و نه خیلی سفت باشد. تشک خوشخواب نیز به عنوان یک تشک استاندارد نه خیلی سفت است و نه خیلی نرم ولی آخر احساس راحتی را برای داشتن خوابی آرام و باکیفیت به شما منتقل خواهد نمود.

طول عمر زیاد تشک های خواشخواب
همان گونه که گفتیم تشک خوشخواب بسیار نرم نیست از این‌رو از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است. درواقع تشک‌های خیلی نرم از طول عمر پایینی نسبت به تشک‌های سفت، برخوردار می باشند. زیرا که قابلیت ارتجاعی بالایی دارند به همین دلیل خیلی زود دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند و از بین می‌روند ولی تشک‌های سفت قابلیت ارتجاعی کمتری دارند از این‌رو برای چندین سال متوالی عمر می‌کنند. برای مثال تشک‌های غیراستاندارد نرم فقط برای ۳ یا ۴ سال دوام می‌آورند اما تشک‌های استاندارد سفت حداقل برای ۱۰ سال دوام می‌آورند. تشک خوشخواب هم به عنوان یک تشک استاندارد که سفت است از دوام و طول عمر بالایی برخوردارند. اگر شما هم به دنبال یک تشک استاندارد با دوام زیاد می باشید به شما توصیه می‌کنیم که سری به فروشگاه آنلاین خوشخواب، خوابکو زده و تشک خوشخواب مدنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

دریچه تخلیه هوا در تشک خوشخواب
تشک خوشخواب استاندارد از کپسول یا دریچه‌های هوا برخوردار بوده زیرا که دریچه‌های هوا موجب می‌گردند، هوا در دراز مدت در تشک جریان داشته باشد تا تشک هرگز بوی بد یا بوی تعرق نگیرد. تشک خوشخواب هم به عنوان یک تشک استاندارد از دریچه‌های هوا برخوردار است بنابراین با داشتن یک تشک خوشخواب همواره خیالتان راحت خواهد بود که هیچ‌گاه بوی بد یا بوی تعرق نخواهد گرفت و به آسانی می‌توانید بر روی آن دراز بکشید و استراحت نمایید.

لطافت و مقاومت بالا تشک خوشخواب
درضمن لازم است اشاره نماییم که تشک‌های خوشخواب یا به طور روکش‌دار هستند یا برچسب‌ها و مواد مخصوصی جهت زیاد تر شدن مقاومت آن‌ها در برابر آب و فرسوده شدن بر روی آن‌ها قرار داده شده است. هر یک از این تشک‌های خوشخواب مزایای ویژه ای دارند بعنوان نمونه تشک خوشخواب روکش‌دار بسیار لطیف است و نوع دیگر آن نیز  در برابر آب و فرسوده‌ شدن از مقاومت بالایی برخوردار است. البته در صورتی که پوست شما بسیار حساس است به شما پیشنهاد می‌کنیم که از نوع اول یعنی تشک خوشخواب روکش‌دار استفاده نمایید.

تشک های خوشخواب عبارتند از:

منبع: فروشگاه خوابکو

ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵

 

شرکت خوابکو ، با عرضه ی کالای خواب (سرویس خواب ، تخت خواب ، تشک ، بالش ، روتختی ، محافظ و…) به همراه مشاوره برای یک انتخاب درست آمادگی ارائه ی خدمات به شما عزیزان را دارد. اگر به دنبال کالای خواب هستید خوابکو را انتخاب کنید.

تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

پست های مشابه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1