محافظ تشک رویا

دلیل استفاده از محافظ تشک چیست؟

خوابکو
بدون دیدگاه

ممکن است محافظ‌ تشک مثل لوازم دکوری اتاق خواب شما زیبا نباشند، اما در صورتی که از آن در کنار تشک خود استفاده کنید، می‌توانید مطمئن باشید که تشک شما چندین سال بیشتر سالم خواهند ماند.

بسیاری اوقات خریداران تصور دارند فروشنده به جهت سود زیادتر می‌خواهد محافظ تشک را با هر قیمتی که ممکن است ، بفروشد. ولی اینطور نیست، در ادامه این مقاله از خوابکو به شما توضیح می دهیم محافظ تشک چه کاربرد هایی دارد.

موارد استفاده از محافظ تشک چیست؟

۱- پیشگیری از پاره شدن و ساییدگی تشک ها

روکشی که به صورت فابریک بر روی تشک ها قرار دارد تا حدی از پارگی در اثر از خوابیدن و ساییدگی جلوگیری می کند و از آن تا حدی محافظت می کند. اما بدانید که با گذشت زمان تشک کثیف می شود و ذرات ریز به درون تشک نفوذ خواهند کرد و در تشک جمع میشوند و یا این که قسمت هایی از آن دچار ساییدگی خواهد شد. برای اینکه این مورد حل بشود توصیه داریم از محافظ تشک، پد تشک و یا کاور های تشک استفاده بشود.

۲- ضد آب بودن محافظ تشک

یکی دیگر از مزایای محافظ های تشک، ضد آب بودن آنها می باشد. این مشخصه سبب می شود که هیچ گونه مایعاتی مثل عرق انسان ها به داخل تشک نفوذ نکند. این امر سبب میشود که آلودگی در زیر لایه ی تشک جمع نشود و منجر به کپک زدن نشود.

بنابراین برای کسانی که دچار مریضی بی اختیاری در ادرار را دارند و یا کودکانی که کنترل ادارا ندارند یا برای حیوانات خانگی که بر روی تخت می خوابند این محافظ ها بسیار مناسب میباشد و برای همه نوع تشک اعم از تشک دنلپ، تشک مهمان و … کاربرد دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تشک دنلپ وارد سایت خوابکو بشوید.

۳- خاصیت ضد آلرژی بودن محافظ تشک

از جمله مهمترین عامل های آلرژی در وسایل خانگی، کنه های ناشی از گرد و غبار میباشد . این کنه ها از پوسته های پوست انسان ها تغذیه میکنند و رشد می کنند و در فضای تشک پرورش پیدا می کنند. بهترین راهی که برای مقابله با آن ها هست این میباشد که از محافظ تشک استفاده شود زیرا که خاصیت ضد آلرژی دارد و محیطی سالم و تمیز برای خواب انسان ها ایجاد خواهد کرد.

عامل های آلرژی زای دیگری به خصوص برای انسان های که دچار بیماری آسم، انواع قارچ ها، شوره بدن حیوانات و کپک ها می باشند، هستند که می توانند به آسانی به درون تشک نفوذ نمایند. جهت پیشگیری از این کار میتوانید از محافظ های تشک های مثل دنلپ و طبی و … استفاده کنید. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد قیمت محافظ تشک رویا می توانید وارد وبسایت خوابکو شوید.

ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵
تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

پست های مشابه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1