تشک خوشخواب

تولیدی تشک خوشخواب | کارخانه خوشخواب

خوابکو
بدون دیدگاه

در این مقاله به بررسی تولیدی تشک خوشخواب و کارخانه خوشخواب می پردازیم.

کارخانه تشک خوشخواب که اسم آن را همه شنیده ایم و در زمینه تولید تشک خیلی خوش درخشیده است فعالیت خود را  در  سال ۱۳۳۸ آغاز نموده است.

شرکت تولیدی تشک خوشخواب محصولات خود را در غالب تشک ، بالش،روتختی،پتو،سرویس ملحفه، حوله،تخت وباکس و محافظ تشک عرضه نموده است.

سایت خوابکو میتواند خرید آنلاین محصولات تشک شرکت خوشخواب را  به  صورت آنلاین برای شما  مشتریان عزیز فراهم آورد.

مشخصات تشک خوشخواب چیست؟

·  تشک های خوشخواب راحت می باشد
وقتی که بر روی یک تشک خوشخواب استراحت می‌کنید، احساس راحتی خاصی به شما دست می‌دهد و همین احساس راحتی عالی موجب می‌شود که شما خواب باکیفیتی در طول شب داشته باشید. همچنین منظور از احساس راحتی بر روی تشک خوشخواب این نمی باشد که این تشک بسیار نرم است به گونه‌ای که وقتی بر روی آن دراز کشیدید کاملا در آن فرو روید، خیر. چراکه تشک خوشخواب به عنوان یک تشک استاندارد نه بسیار نرم بوده که در آن فرو روید و به اندام‌های بدن شما آسیب وارد شود نه خیلی سفت است که هنگام خوابیدن بر روی آن اذیت شوید. متاسفانه برخی از مردم اینگونه تصور می‌کنند که راحت‌ترین تشک، تشکی بوده که بسیار نرم باشد به گونه‌ای که در آن فرو روید درصورتی که چنین تشک‌هایی نه تنها طول عمر زیادی ندارند بلکه به دلیل قابلیت ارتجاعی خیلی بسیاری که دارند به اصلی‌ترین اندام‌های بدن شما که در طی دراز کشیدن فشار بسیاری بر روی آن‌ها است مثل : شانه‌ها، کمر و باسن آسیب زیادی در درازمدت وارد می‌سازند. بنابراین بهترین و مناسب‌ترین تشک، تشکی است که نه خیلی نرم و نه بسیار سفت باشد. تشک خوشخواب هم به عنوان یک تشک استاندارد نه خیلی سفت بوده و نه خیلی نرم ولی نهایت احساس راحتی را برای داشتن خوابی آرام و باکیفیت به شما منتقل می نماید.

· ماندگاری و طول عمر زیاد تشک خوشخواب
همانطور که اشاره کردیم تشک خوشخواب بسیار نرم نوبده از این‌رو از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است. درواقع تشک‌های بسیار نرم از طول عمر پایینی نسبت به تشک‌های سفت، برخوردار میباشند. چراکه قابلیت ارتجاعی بالایی دارند به همین دلیل خیلی زود دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند و از بین می‌روند ولی تشک‌های سفت قابلیت ارتجاعی کمتری دارند از این‌رو برای چندین سال پی در پی عمر می‌کنند. بعنوان نمونه تشک‌های غیراستاندارد نرم تنها برای ۳ یا ۴ سال دوام می‌آورند اما تشک‌های استاندارد سفت حداقل برای ۱۰ سال دوام می‌آورند. تشک خوشخواب هم به عنوان یک تشک استاندارد که سفت است از دوام و طول عمر زیادی برخوردارند.

· تشک خوشخواب دریچه‌های تهویه هوا دارد
یک تشک استاندارد از کپسول یا دریچه‌های هوا برخوردار بوده زیرا که دریچه‌های هوا موجب می‌گردند، هوا در دراز مدت در تشک جریان داشته باشد تا تشک به هیچ‌وجه بوی بد یا بوی تعرق نگیرد. تشک خوشخواب نیز به عنوان یک تشک استاندارد از دریچه‌های هوا برخوردار میباشد پس با داشتن یک تشک خوشخواب همیشه خیالتان راحت خواهد بود که هیچ‌گاه بوی بد یا بوی تعرق نخواهد گرفت و به راحتی می‌توانید بر روی آن دراز بکشید و استراحت نمایید.

· تشک خوشخواب لطیف است و از مقاومت زیادی برخوردار است
همچنین باید اشاره کنیم که تشک‌های خوشخواب یا به صورت روکش‌دار هستند یا برچسب‌ها و مواد مخصوصی جهت افزایش مقاومت آن‌ها در مقابل آب و فرسوده شدن بر روی آن‌ها قرار داده شده است. هر یک از این تشک‌های خوشخواب مزایای منحصربه‌فردی دارند برای مثال تشک خوشخواب روکش‌دار بسیار لطیف است و نوع دیگر آن نیز  در برابر آب و فرسوده‌ شدن از مقاومت زیادی برخوردار است. البته در صورتی که پوست شما خیلی حساس است به شما توصیه  می‌کنیم که از نوع اول یعنی تشک خوشخواب روکش‌دار استفاده فرمایید.

چرا باید یک تشک خوشخواب داشته باشیم؟

تشک خوشخواب از با اهمیت ترین وسایل هر خانه ای به شمار می رود که از نظر علم پزشکی هم اهمیت زیادی دارد. اگر تشک غیراستاندارد و قدیمی استفاده می کنید امکان دارد به بیماری های عضلانی از جمله دیسک کمر دچار بشوید.

برترین محصولات تشک خوشخواب

تشک خوشخواب فنر منفصل

 

ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵
تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

پست های مشابه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1