تشک موناکو مدل Life Star

تشک خوشخواب در جمهوری

خوابکو
بدون دیدگاه

تشک خوشخواب در جمهوری | خرید تشک خوشخواب در جمهوری

تشک خوشخواب با توجه به اهمیت کیفیت تلاش در تولید تشک های مطابق با استانداردهای دنیا و با کیفیت عالی دارد. در این مقاله به معرفی  مدل های تشک خوشخواب خواهیم پرداخت.

تشک خوشخواب در جمهوری دارای مدل های بسیار متنوع و مختلفی است تا پاسخگوی نیاز همه  هموطنان گرامی باشد.

در صورت کلی تشک های خوشخواب به سه بخش فنر متصل ، فنر منفصل یا پاکتی و مموری فوم.

تشک های فنر متصل خوشخواب

تشک های خوشخواب شامل یک بخش بلند فلز که به طور سیم پیچ شده به کل تخت متصل می باشد. این مشخصه سبب میشود که در هر نقطه از تخت احساس راحتی و نرمی داشته باشید. همچین در این نوع تشک یک میله مرزی طراحی شده تا بتواند حالت تشک را به خوبی حفظ نماید.

مدل های فنر متصل تشک خوشخواب در جمهوری: تشک مامفورد خوشخواب، تشک باراباس خوشخواب،تشک کلاسیک خوسخواب،تشک طبی فنری خوشخواب،تشک آناهیتا خوشخواب،تشک فرستاد کلاس خوشخواب.

تشک فنری منفصل یا پاکت اسپرینگ خوشخواب

تشک های فنر منفصل یا فنر های جدا ( فنر پاکتی ) اختراعی بود که بسیار جالب باشد. و برای بیشتر شدن سلامتی و جلوگیری از درد ناحیه کمر بسیار به کار می آمد . کار فنر منفصل در تشک بطور خلاصه این طور هست که فنرهای که از جنس استیل میباشد بطور جداگانه داخل پاکت است و تکان خوردن آن ربطی به بقیه فنر ها ندارد . در صورتیکه در تشکهای معمولی فنر ها به یکدیگر وصل هستند و با تکان خوردن یک بخش تمام جای تشک تکان میخورد این اوضاع وقتی اختلاف وزن دو نفر بیشتر میشود بیشتر می شود و خواب را برای طرفین سخت میکند . بنابراین فنر منفصل اختراع گردید و این مشکل برای مخصوصا تشک های دو نفره بر طرف گردید.

افزون بر این زیرا در تشکهای فنر منفصل جایی که بر آمدگی بدن بیشتر باشد مانند شانه ها و یا باسن در تشک بیشتر فرو میرود و باعث میشود بدن در حالت استاندارد قرار بگیرد و به ستون فقرات فشار وارد نشود همچنین نسبت به فنر های سنتی منفصل از درجه طبی بالاتری برخوردار می باشد.

مدل های فنر منفصل یا پاکتی تشک خوشخواب: تشک طبی پاکتی، تشک سوپر کلاس هارد، تشک سوپر کلاس سافت، تشک سوپر استار، تشک های کلاس مموری، تشک ام بی ام.

تفاوت فنر منفصل با فنرمتصل خوشخواب

تشک های فنر منفصل یا فنر های جدا ( فنر پاکتی ) از جهت افزایش سلامتی و پیشگیری از درد ناحیه کمر بسیار استفاده می شود. در تشکهای فنر منفصل جایی که بر آمدگی بدن بیشتر باشد مانند شانه ها و یا باسن در تشک بیشتر فرو میرود و باعث میشود بدن در حالت استاندارد قرار بگیرد و به ستون فقرات فشار وارد نشود .

فواید تشک فنر منفصل چیست ؟

احساس خواب راحت بدلیل پخش شدن وزن بدن روی تشک

حفظ سلامتی و ناحیه ستون ففقرات در خواب

خواب دو نفره شیرین تر و بدون لرزش تشک

ایجاد حالت آنتی استرس در تشک

به هر حال تشک شما کلا دگرگون میشود و خواب راحتری را تجربه میکنید

و یکی مهم ترین فولید ان جلوگیری از تکان خوردن و لرزش تشک دونفره درحین خواب دو نفره میباشد.

مدل مموری فوم خوشخواب

مموری فوم ها مواد انعطاف پذیری هستند که به وزن و دما واکنش نشان می دهند و ازهمه مهمتر خوابیدن روی تشک مموری فوم لذت و حس فوق العاده ای در شما ایجاد می کند .

در حقیقت ویژگی بارز تشک های مموری فوم این است که به میزان وزن و دمای بدن هر شخص فرم میگیرد و بعد از برخاستن از روی تشک دوباره به حالت اولیه خود باز می گردد.

تشک هایی که دارای مموری فوم هستند جزوه مدل های مدرن به حساب می آید.

حال ممکن است این سوال پیش بیاید که فواید تشک مموری فوم چیست؟

در حالت کلی این تشک با انعطافی که دارد باعث شکل گیری جریان خون مناسب درون عضلات و ماهیچه ها می گردد به همین دلیل به تخلیه دردهای عضلانی و فشارهای عصبی کمک می کند. مموری فوم با پوشش دهی صحیح عضلات و آناتومی بدن فشار را از روی مفصل های شما دور می کند و باعث خوابی راحت و آسوده می شود. بدون شک تمامی علاقه مندان به تشک و کالای خواب مشتاق استراحت بر روی تشک های مموری فوم هستند. همچنین این تشک ها به دلیل قابلیت انعطاف پدیری بالایی که دارند طول عمر بیشتری نسبت به سایر تشک ها داشته و در نتیجه علاوه بر کیفیت بالا و ویزگی های منحصر به فردش مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

مدل های مموری فوم تشک خوشخواب: تشک،های کلاس مموری و تشک ام بی ام.

مدل های تشک خوشخواب طبی فنری در جمهوری, تشک فنری خوشخواب کامفورت , مدل های تشک خوشخواب ,مدل های تشک طبی فنری خوشخواب ,مدل های تشک خوشخواب ,تشک خوشخواب مدل کامفورت ,انواع مدل تشک خوشخواب ,مدل تشک تخت یک نفره خوشخواب ,مدل تشک تخت خواب دو نفره خوشخواب ,مدل های تشک کودک خوشخواب ,مدل های تشک نوجوان خوشخواب, مدل تشک دو نفره خوشخواب, جدیدترین مدل تشک خوشخواب در جمهوری

مدل های خوشخواب خوابکو:

ویژگی امتیاز
بهترین قیمت ⭐⭐⭐⭐⭐✅ ۵/۵
ارسال سریع ⭐⭐⭐⭐⭐✅✅ ۴.۸/۵
پشتیبانی ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۷/۵
گارانتی ⭐⭐⭐⭐⭐ ۴.۹/۵
تگ ها: آموزش
شاید دوست داشته باشید

پست های مشابه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1